13 listopada 2017

Spory i negocjacje

Spory i negocjacje

[rd_line color=”#0ff0ff” alt_color=”#ebacfd” width=”100″ margin_bottom=”19″]

Specjalizujemy się w prowadzeniu negocjacji biznesowych w imieniu naszych partnerów. Jesteśmy mobilni i możemy reprezentować Klienta w każdym miejscu na ternie Polski.

Nasz zespół biegle włada językiem angielskim  co zapewni zdolność konwersacji z partnerami zagranicznymi. Skorzystanie z tej usługi, sprawi iż druga strona kontraktu, nabierze większego zaufania i respektu. Specjalizujemy się także w przeprowadzeniu negocjacji „cichych” w imieniu naszych mocodawców.

Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialne podejście do zawierania umów to jeden z głównych elementów powodzenia w biznesie. Dlatego doradzając naszym Klientom, bierzemy pod uwagę wszystkie możliwości i aspekty, tak aby nasze opinie pozostawały na najwyższym poziomie merytorycznym. Doradzamy począwszy od przygotowania całości dokumentacji kontraktowej od samego początku, opiniowaniu umów przygotowanych przez kontrahentów, jak i aktywnym uczestnictwie w procesie negocjacji umowy. Przy opracowywaniu umowy Kancelaria nie tylko dba o zgodność umowy z obowiązującym prawem, ale przede wszystkim doradza w zakresie optymalnych rozwiązań, uwzględniając w maksymalnym stopniu interesy Klienta, proponując kreatywne rozwiązania oraz identyfikując ewentualne zagrożenia. Kancelaria zapewnia również analizę konkretnych rozwiązań kontraktowych pod względem podatkowym.

[button type=”rd_stroke_bt” size=”smallmedium_rd_bt” use_icon=”yes” icon_color=”#1e73be” t_color=”#1e73be” b_color=”#ffffff” t_hover_color=”#ffffff” b_hover_color=”#1e73be” radius=”5″ font_weight=”500″ url=”http://kpcg.eu/kontakt/” icon=”ion-ios7-lightbulb-outline”]OFERTA[/button]

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

[button type=”rd_stroke_bt” size=”mediumlarge_rd_bt” t_color=”#ffffff” b_color=”rgba(255,255,255,0.01)” t_hover_color=”#ffffff” b_hover_color=”#4285f4″ radius=”3″ url=”http://kpcg.eu/kontakt/” target=”yes” position=”ta_right”]KONTAKT[/button]