13 listopada 2017

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

[rd_line color=”#0ff0ff” alt_color=”#ebacfd” width=”100″ margin_bottom=”19″]

Pamiętaj, że adres rejestracyjny firmy to jednocześnie adres korespondencyjny. Możesz go dowolnie używać do celów marketingowych (na stronach www, wizytówkach, ulotkach, itp.).

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla nowo powstałych firm, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą. Oferujemy adres siedziby wraz z obsługą korespondencji.

Nasza oferta skierowana jest do firm nowo zarejestrowanych w Niemczech jak również do podmiotów już istniejących, ale poszukujących nowej siedziby. Ponadto z takiej usługi mogą korzystać polskie firmy poszukujące siedziby na swój oddział w Niemczech.

Przejrzyste reguły współpracy, wynikające z wieloletniego międzynarodowego doświadczenia, a także rozumieniu polskiej mentalności i zwyczajów w biznesie dają nam znaczną przewagę na konkurencyjnym rynku niemieckim.

Zakładanie Spółek jednoosobowych i GbR z pełną obsługą.

Adres Firmowy (Wirtualne Biuro) w Centrum Berlina, z pełną obsługą:
+ skrzynka pocztowa z nazwą Firmy
+ otrzymana korespondencja (poczta) w dniu dostarczenia zostaje przez sekretariat na bieżąco opracowana na życzenie Klienta w formie:
+ odczytywania korespondencji
+ informowania klienta o treści korespondencji na drodze Digitalnej (skan-mail)
+ przy bardzo ważnej korespondencji urzędowej informujemy klienta telefonicznie lub przesyłamy wiadomość mailem jak również przesyłamy pocztę w oryginale na adres wskazany przez klienta

[button type=”rd_stroke_bt” size=”smallmedium_rd_bt” use_icon=”yes” icon_color=”#1e73be” t_color=”#1e73be” b_color=”#ffffff” t_hover_color=”#ffffff” b_hover_color=”#1e73be” radius=”5″ font_weight=”500″ url=”http://kpcg.eu/kontakt/” icon=”ion-ios7-lightbulb-outline”]OFERTA[/button]

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

[button type=”rd_stroke_bt” size=”mediumlarge_rd_bt” t_color=”#ffffff” b_color=”rgba(255,255,255,0.01)” t_hover_color=”#ffffff” b_hover_color=”#4285f4″ radius=”3″ url=”http://kpcg.eu/kontakt/” target=”yes” position=”ta_right”]KONTAKT[/button]